O nas

Jesteśmy grupą specjalistów, ekspertów i pasjonatów działających na rynku rowerowym od 2014 roku. Posiadamy certyfikaty Shimano Service Center, certyfikaty z obsługi zasilania silników elektrycznych Bafang, certyfikaty ukończenia szkoleń z gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisowania amortyzatorów Suntour i Rock Shox.

Ponad 600 rowerów w rocznej ofercie

Sklep SUPER KOŁO sprzedaje rocznie od 600 do 800 rowerów.

Bazujemy na 6 dostawcach rowerów oferując klientom pełną gamę rowerów. Każdy z dostawców specjalizuje się w produkcji różnej gamy rowerów – od rowerów górskich, przez rowery trekkingowe, crossowe i szosowe, na rowerach elektrycznych kończąc.

Naszych dostawców cechuje wysoka jakość oferowanych rowerów za przystępną cenę. 

Nasza misja

Priorytetem naszego działania jest kompleksowa obsługa klienta przez wiele lat skutkująca tym, że rower zawsze wygląda i działa tak jak w dniu zakupu.

Obiecujemy Ci zadowolenie na każdym etapie współpracy z nami, począwszy od pomocy w zakupie odpowiedniego roweru, a skończywszy na wieloletnim serwisie.

Nasza historia

Sklep SUPER KOŁO powstał w 2013 roku pod nazwą KOLARZ. Przez pierwszy rok sklep funkcjonował w garażu domu jednego z właścicieli w Skrbeńsku. Przez pierwsze 4 lata właściciele utrzymywali się z zatrudnienia pracując na etatach w innych firmach. Markę Kolarz traktowali hobbystycznie inwestując w nią zarobione pieniądze.

Od 2022 roku sklep wszedł na wyższy poziom obsługi klienta. Zmieniła się nazwa sklepu na SUPER KOŁO oraz powstało nwe logo i nowy wizerunek. SUPER KOŁO obecnie ma swoją przestronną siedzibę w Jastrzębiu Zdroju.

2013

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

Dwaj pasjonaci jazdy rowerem - Przemysław Skrzyszowski i Tomasz Woźniak postanowili założyć działalność pod nazwą KOLARZ. Przemek zajął się sprzedażą i promocją firmy, zaś Tomek obsługą serwisową. Taki podział obowiązuje do dzisiaj. Pierwszą siedzibą firmy był garaż domu rodzinnego Przemka.

2014

OTWARCIE SKLEPU W GOŁKOWICACH

10 czerwca 2014 roku właściciele marki KOLARZ zmotywowani dotychczasowymi doświadczeniami otworzyli swój sklep rowerowy z prawdziwego zdarzenia. Tak wtedy im się wydawało. Sklep znajdował się przy ulicy 1 Maja.

2017

WIĘKSZY SKLEP W GOŁKOWICACH

Duże zainteresowanie klientów sklepem i serwisem marki KOLARZ pchnęły właścicieli do podjęcia kolejnej przełomowej decyzji. Postanowili wynająć w Gołkowicach lokal o większych gabarytach. W sklepie przy ulicy Granicznej można było już prezentować większą ilość rowerów, akcesoriów. Dodatkowo powiększyła się też powierzchnia serwisowa.

2018

OTWARCIE GÓRNEJ SALI I ZAKUP MASZYN DO SERWISOWANIA NART

Po 4 latach intensywnego rozwoju sklepu właściciele pozyskali górną salę lokalu przy ulicy Granicznej w Gołkowicach, a także zakupili maszyny do serwisowania nart poszerzając w ten sposób swoją ofertę dla ludzi aktywnych.

2022

SUPER KOŁO

Minęły kolejne 4 lata. Okres pandemii nie przeszkodził marce KOLARZ nie tylko funkcjonować, ale rozwinął się jeszcze bardziej. Okazało się, że dotychczasowe pomieszczenia zajmowane w Gołkowicach są już zbyt małe, by prowadzić sklep na takim poziomie jaki wymarzyli sobie właściciele. Przemek i Tomek postanowili precyzyjnie zakomunikować dotychczasowym klientom i potencjalnym przyszłym klientom, że nadchodzą pozytywne zmiany. Zmieniła się nazwa sklepu na SUPER KOŁO oraz powstało nowe logo i nowy wizerunek. Wszystko po to, żeby zakomunikować, że sklep zamierza obsługiwać klientów na wysokim poziomie.

Poznaj nasz zespół

Przemysław Skrzyszowski

Właściciel.

Z jego ogromnej pasji do kolarstwa powstał nasz sklep.
Dawniej zawodnik szosowy ścigający się w kategoriach juniorskich z takimi sławami jak Majka czy Kwiatkowski.
Obecnie aktywny zawodnik w zawodach triathlonowych.
Na co dzień koordynuje działanie sklepu. 

Tomasz Woźniak

Właściciel.

Tomek odpowiada za techniczną stronę naszego sklepu. Jest absolutną ZŁOTĄ RĄCZKĄ. Jeżeli myślisz, że nie da się czegoś naprawić to nie znasz Tomka.
Wszelakie naprawy, nie tylko rowerowe nie są mu straszne! Na co dzień dba, aby rowery naszych klientów były w perfekcyjnym stanie.
Interesuje się fotografią, wędkarstwem, samochodami i dobrą muzyką rockową.  

Ewa Woźniak

Zawsze uśmiechnięta i do tego bardzo doświadczona specjalistka ds sprzedaży. Na jej koncie znajduje się kilka tysięcy perfekcyjnie dopasowanych rowerów dla naszych klientów.
Nie pozwoli kupić roweru jeśli klient go nie przetestuje.

Edyta Ciepły

Nasza super kierowniczka. Nie ma dla niej problemów, których nie dało by się rozwiązać. Bardzo empatyczna i pomocna. Posiada bardzo duże doświadczenie w branży.
Na co dzień zajmuje się składaniem zamówień do hurtowni, obsługą klienta oraz kontaktem z dostawcami.
Jej pasją są piesze wędrówki po górach. Wolny czas zawsze stara się spędzać w aktywny sposób.

Daniel Sporysz

Serwisant, którego zawsze zobaczycie na stanowisku SHIMANO SERVICE CENTER widocznego w sklepie. To właśnie Daniel profesjonalnie przyjmie Twój rower na serwis.
Jeżeli masz
techniczne pytanie, na które szukasz odpowiedzi, Daniel zawsze pomoże !!!
Prywatnie pasjonat motoryzacji. W wolnym czasie lubi też złapać za „szosę” i pojechać w trasę. 

Dawid Szturc

W naszej ekipie zajmuje stanowisko serwisanta. To właśnie Dawid przyjmuje wasze rowery na serwis lub wydaje je po zakończonej pracy. W życiu prywatnym pasjonuje się grą w piłkę nożną oraz downhill.

Grzegorz Drożdż

Grzegorz na pierwszy rzut oka jest niewidoczny, gdyż piastuje miejsce na zapleczu, gdzie mieści się nasz główny serwis. Pracę z rowerami traktuje jak hobby. Grzegorz jest poszukiwaczem mocnych wrażeń, dlatego enduro stało się jego pasją. Wolny czas spędza aktywnie podczas wędrówek górskich czy po prostu na sali siłowni. W chwilach odpoczynku  lubi słuchać muzyki. 

Kinga Grzegoszczyk

Nikt z naszego zespołu nie zaproponuje klientom lepiej kawy jak Kinga. Zawsze z uśmiechem na twarzy.
Od roku na naszym pokładzie. Idealnie wpasowała się w nasz TEAM.
Do zadań Kingi należą obsługa klienta oraz prowadzenie social mediów naszego sklepu.

W wolnym czasie lubi podróżować i zwiedzać nowe miejsca.