Opinie

Bardzo cenimy sobie opinie naszych klientów. Mają ogromny wpływ na poprawę naszych usług. Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

Jest nam przyjemnie, kiedy czytamy lub słyszymy opinie potwierdzające, że to co robimy i w jaki sposób to robimy jest słuszne.

Poniżej dzielimy się z Tobą wybranymi opiniami naszych klientów.

Rozsypał mi się suport 1,2 km od tego serwisu. Zrozumieli sytuację i pomogli z miejsca, w 30 minut naprawili, dzięki czemu mogłem jechać dalej. Pełna profeska, polecam! 

Kamil Klimosz

Mega Polecam !!!
W końcu trafiłem na serwis rowerowy z prawdziwego zdarzenia . Rower przeszedł pełny przegląd został dopieszczony w każdy calu🌟 Wielki szacun ludziska za włożoną pracę . Od razu idzie wyczuć ludzi którzy robią to i lubią. Panie mega pomocne, konkretne, z dużą wiedzą i służą pomocą. Polecam i Dziękuję Serdecznie. Już Was nie opuszczę, tak trzymać!

Tomasz Waligóra

Wielki szacun dla pracującego tam zespołu. Ludzie z WIELKĄ pasją!!! Wszystkie naprawy wykonywane niemal błyskawicznie, a co ciekawe bardzo dokładnie. Najlepszy sklep rowerowy jaki znam. Jeszcze raz WIELKI SZACUN dla Was.

Krzysztof Ransz

Najlepszy sklep rowerowy w okolicy. Miłe, cierpliwe podejście do klienta. Fachowa wiedza i doradztwo.

Marecheck

Profesjonalizm, uśmiech, życzliwość i świetny sprzęt.

Agnieszka Pabich

Gorąco polecam, panowie dzisiaj uratowali mój start w Tour de Silesia, profesionalna naprawa, dobra robota 😃 

Anna Paruzel

Dorzucam swoje w pełni zasłużone 5 gwiazdek! Pełen profesjonalizm, doradztwo i rzetelne podejście do Klienta. Rower (nie kupiony u nich) oddawałem na serwis, naprawiony jak należy, względnie szybko mimo wysokiego sezonu, zużyte części zwrócili, paragon dali. Miła i profesjonalna obsługa tak Pań jak i Pana który serwisował rower. Zdecydowanie polecam i na pewno do nich wrócę.

Adam Foltyn

Fantastyczna, fachowa obsługa. Rzeczowe i nienachalne doradztwo. Rzetelna informacja o ofercie i usługach oraz wymaganych przeglądach. Tak chcę być obsługiwany zawsze i wszędzie 😁 

Jarosław Świta

Miła i fachowa obsługą sklepu rowerowego. Udzielają pomocy od ręki. W sklepie bogaty asortyment tak rowerów jak również różnego osprzętu i strojów rowerowych.

Krzysztof Gałek